Kasa z terminalem

Wprowadzone przepisy nakładają obowiązek stosowania rejestratorów dystrybucji na przedsiębiorców, którzy oferują swoje usługi, jak również towary klientom, którzy nie mają zarejestrowanej działalności gospodarczej. Ten przepis tyczy się również rolników ryczałtowych. Trzeba pamiętać o tym, że producenci oferują coraz to nowsze rozwiązania, które wychodzą vis a vis oczekiwaniom klientów, a zatem np przyszłościowe urządzenie takie jak posnet pospay.

Jest to wielofunkcyjne urządzenie fiskalne, które pracuje w trybie on-line a także jest mobilne, dlatego tak chętnie wybierane jest przez przyszłościowych przedsiębiorców, którzy stawiają na efektywność a także innowacyjność.
Urządzenia fiskalne z funkcją terminalu – dlaczego warto wybrać?
Głównie trzeba zacząć od tego, że w zgodzie ze zmianami ustawy dotyczącej podatku VAT od 2020 roku cały czas przybywa liczba branż, których przedstawiciele mają obowiązek stosować urządzenia fiskalne pracujące w trybie online, a więc mające dzięki internetowi połączenie z centralnym repozytorium kas. Jest to część polityki uszczelnienia podatków. Co za tym idzie, przedsiębiorcy bardzo często kupują urządzenia fiskalne pracujące w trybie online. Warto zdawać sobie sprawę natomiast o tym, że dzięki dynamicznemu rozwojowi technologii możemy dzisiaj zakupić urządzenia, które nie tylko i wyłącznie pracują w trybie online, ale łączą w sobie także dodatkowe funkcje. Właściwym przykładem takiego urządzenia jest terminal płatniczy kasa fiskalna. Jest to urządzenie fiskalne, które łączy w sobie funkcję trzech różnych urządzeń, a mianowicie kasy fiskalnej, terminalu płatniczego a także drukarki fiskalnej. Funkcje kasy fiskalnej pełni dzięki wbudowanemu modułowi sprzedażowemu. Taki moduł działa jak kasa fiskalna, a zatem daje nam sposobność wystawienia paragonu, jak również dodania towaru, a wygenerowany paragon możemy klientowi przesłać na przykład mailem. Natomiast możemy też taki paragon wydrukować, ponieważ urządzenie pełni również funkcje drukarki fiskalnej, która może drukować z aplikacji zewnętrznych. Dodatkowo, kasa fiskalna online z terminalem to też obsługiwanie płatności bezgotówkowych, a więc płatności wykonywanych za pomocą różnych rodzajów kart płatniczych oraz za pomocą telefonu.

Polecam: terminal fiskalny.