Celebrytka a wisiorek

Wisiorki xuping to modna biżuteria w atrakcyjnej cenie. Dostępna jest w dystrybucji on-line w wielu wzorach. Jeżeli już nie masz pojęcia, czym różni się wisiorek od łańcuszka, a celebrytka od zawieszki, poniżej wyjaśniam, co jak nazywamy.

Mianem wisiorków można określić łańcuszki xuping z niewielką zawieszką. Taką zawieszką może być medalik, kamień ozdobny lub jakiś drobny ornament: koniczynka, kwiatek, litera, słońce, czy księżyc. W pewnych sytuacjach mianem wisiorka określa się samą zawieszkę, w szczególności jeżeli już jest dość duża. Z łańcuszkiem połączona jest za pomocą niedużego oczka. Zasada jest taka, że można mieć jeden łańcuszek i do niego dopasowywać zawieszki. Można nosić ich kilka lub jedną, w współzależności od kaprysu albo okazji. Z kolei nazwa celebrytka blueberry wzięła się od tego, że ten specyficzny typ biżuterii został wypromowany przez celebrytki i influencerki z całego świata. Sporo kobiet, które na co dzień wyznaczają trendy zaczęło nosić delikatny łańcuszek z wtopioną pośród jego oczka niedużą ozdobą. Z zdarza się, że celebrytki stały się tak popularne, że zaczęły je nosić kobiety na całym świecie. Takie łańcuszki pasują do bardzo wielu stylizacji, zarówno tych codziennych, jak i bardziej eleganckich. Istotą celebrytki jest skromność – to w rzeczywistości delikatny łańcuszek, który przyciąga uwagę właśnie tym, że jest taki kruchy, minimalistyczny. Najbardziej popularym sposobem na noszenie łańcuszka w typie celebrytki jest zakładanie go przy samej szyi. Zazwyczaj powinien delikatnie opinać szyję, niemniej jednak nie można także przesadzić z wysokością.
Musi leżeć wprost na barkach, niemniej jednak jednocześnie opinać szyję. Sporo kobiet zakłada celebrytkę a do niej dobiera jeszcze jeden łańcuszek, który jest dłuższy. Warto dobrać je pod względem materiału, z którego został zrobiony. Jeżeli już dłuższy łańcuszek zaprojektowany jest ze stali chirurgicznej, celebrytka też powinna być co najmniej srebrna, aby wyglądały podobnie. Zakładanie złota i srebra lub złota i stali chirurgicznej na szyję równocześnie nie jest raczej wskazane.

Źródło: spinki do włosów dla dorosłych.